pühapäev, 9. detsember 2007

Terminator: The Sarah Connor Chronicles

Juhtus tuttava kaudu sellise sarja piloot osa siis kätte. Nagu arusaan siis pole veel esimese hooaja tegemiseni jõutudki. Loodan ,et ei jõutagi

A modern-day warrior and single mom hides from a government out to get her and her teenage son. Ühesõnaga tegevus toimub peale Terminaator2'te ja enne kolmandat osa. Üritatakse pigistada välja viimast mida annab klassikust. On näha ,et tsenaristid streigivad kuna piloot osa on võtnud praktiliselt sisu Terminator 2 filmist ja sellest hädapärast midagi kokku pusinud.

Paar veel meeldejäänud fakti. Esimeseks: kui varem oli terminaator üsna karm jurakas kellele tuli nalju raske vaevaga õpetada siis nüüd on skynet leidnud ,et huumorimoodulit tuleb täiendada ja masinad üritavad iga hetk kildu rebida. Teiseks on Sarah Connor minuarust pigem nagu vanem õde poisile ja kolmandaks teismeline tibi terminaatoriks? Et kui Arnoldi oli isaks tüübile nagu term2 öeldi siis nüüd saadeti tüdruksõber ka ?! Neljandaks Mardi plastmassist oranzide kuulidega tulistav mängupüstol tundus ka realistlikum kui filmis kasutatud.

vältida, vältida, vältida 1/10

Kommentaare ei ole: