kolmapäev, 31. august 2011

T-Force (1994)


Üle mõningase aja juhtus mulle taas maale külla kallis ihupreester isake Pjotr. Et sellist õnne ei juhtu palju ning talvel on niikuinii mu maakodu külastamine soojendustingimuste tõttu raskendatud, siis varustasime end ohtralt hea ja paremaga ning võtsime mõned hüvad filmid ligi.

Üks filmidest, mis vaatamisele läks, oli ka käesolev "T-Force". Valisin ta välja peamiselt kuna Pjotr näitas üles suurt vaenulikkust Jaapani joonisfilmi tootjate loomingu vastu. Ja no heast b-filmist ei ütle minagi kunagi ära.

Tegevuskohaks on filmil maailm, kus robotid laialt levinud. Peamiselt kasutatakse neid küll seksuaalsetel eesmärkidel! Ühel teaduril tuleb mõte, et mis oleks, kui meisterdaks samal baasil mõned lahingudroidid. Mõeldud-tehtud. Õnnetuseks aga kipuvad robod lahinguolukorras liiga ise mõtlema ning väga jäiki otsuseid paika panema. Seetõttu saab ühe pantvangidraama ajal suur hulk inimesi surma ning linnapea otsustab vahva algatuse kalevi alla panna. See aga ei meeldi robotitele endile. Seetõttu keeravad nad oma leiutaja nina kukla taha ning teevad laborist vehkat. Okei, vehkat teevad kõik peale ühe, kes selleks liiga seadusekuulekas. Kuna ta leiab, et endised semud on rängalt üle piiri läinud, siis lööb ta kampa ühe robotitevaenuliku politseinikuga ning asub neid taga ajama.

Visuaalilt ehe 80ndate ulmekas. Palju plahvatusi, naljakaid soenguid ning oma ajastu vaimust kantud onlinereid. Samad suudab "T-Force" saladuslikul moel olla paljudest (või peaks ütlema lugematutest?) sarnastest kinopiltidest üle. Hoida enda tempo, peategelaste näitlemise ning täitsa viisaka storyline'iga huvi üleval. Minule ja Pjotrile läks igal juhul päris hästi peale. 6/10

Fuck you, cyberman!.

Uudishimulikud robotid proovisid ka seda seksivärki. Manuaaliks kasutati laua nurgale unustatud Maajat.

Cooli soenguga robo pidi seksist siiski suu puhtaks pühkima:(
Ja robotit tundis pilgust...

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Mulle meeldis ikka see politseiniku revolver, mis liigse joomise tõttu vahele jäänud põhjustel natuke suuremat pauku tegi =3