esmaspäev, 2. aprill 2018

Vahepeal vaadeldud filmid ehk multipost

Mahakaal (1993) - Elm streeti luupainaja India versioon, koos laulu, tantsu ja väga veidra näitlemisega. Samas oli omaette võlu täiesti olemas - nagu vaatas tulnukate poolt inimelu jäljendamist vms. See India on ikka üks väga kummaline koht.


JCVD (2008) - Van Damme mängib iseennast aga mitte lahedalt ja lustakalt nagu Jean-Claude Van Johnsonis vaid draama võtmes. Mulle draamad üldiselt ei istu ja seega ei meeldinud ka see film väga Eks sai ka väga teistsuguste eeldustega vaatama asutud.


Avenging Force (1986) - Ameerika kõige kuulsam ninja ehk Michael Dudikoff võitleb natsidega, kellede lemmikspordiks on inimjaht. Kaameratöö ja eelarve on olnud üllatavalt hea. Näitlemine ja stsenaarium on umbes seal Ameerika ninja tasemel ehk siis nalja saab omajagu. Lõpp läks ainult tiba kiirustamiseks. Muidu korralik märul.


Raw.Force (1982). Natsid, piraadid, hoorad, ninja-zombid, samurai-zombid, tissid, kung-fu meistrid, stripparid ja kultistid. Mõnele vähemale lavastajale oleks piisanud juba vaid ühest-kahest sellest elemendist. Selle filmi lavastaja pole aga kokku hoidnud. Või siis on ta täpselt teadnud, mida üks vaataja vajab ja üritanud seda kõike ka talle jagada. Mulle loomulikult meeldisKommentaare ei ole: