neljapäev, 26. aprill 2012

HÕFFi plaanid

Nii, Hõffi ajakava on suurelt kodulehel üleval ja võib hakata juba plaane koostama.

Tundub, et kõige rohkem jutlemiseks vaba aega on just reedel, peale avafilmiks olevat "Raudtaevast". "Hiidämblikke" ma teistkorda vaadata ei viitsi ja "Salo" jätan teadlikult vahele (ei ole suuremat huvi  natsi-snuffi vastu). Päeva suurim dilemma on õhtu lõpufilmiga. Kas vaadata "Soerdeid" või siis "Vaginaalset holocausti"? arvan, et seda uurib jooksvalt. Vastaval siist tujule ning ärajoodud õlu kogusele.
(positiivne, et välikino enam ei teha, kuradi külm oli ikka seal varemetes vaadata brr...ja külmarohi hakkas ka ülemäära ägedalt pähe peale pikka autosõitu)


PS: SUUR JA VÄIKE PANDA võib mõnele küll õudusfilm olla, teisele lausa gorest nõretav vägivallateos...aga ise jätan ta ka vahele...


Laupäev tundub tulevat järjest igasugust head manti juba lõunast saati. Isegi kui päeva esimene film "Varjutus" vahele jätta siis "Eesti ulmefilme" tahaks kindlasti vaadata. Kohati kipuvad huvitavad filmid ka kattuma, mis valmistab tiba meelehärmi. Tõenäoliselt ei viitsi ma vaadata uuesti "Madude oru neeudst" samas Robocopi kaeks suurelt ekraanilt ära küll. Seega jätan tõenäoliselt Manborgi vahele (või vaatan seda ainult poolepeale) ning siban teise saali edasi. Õhtu lõpetan Surnukahvatuga (puhtalt selle pärast, et tegijateks samad, kes Inside loonud). Metamorfoosi vaatan siis kunagi teises ajas ja kohas
PS: Kui laupäeva hommikul taas mereäärne grill aset leiab siis pean Varjutise ikkagi vahele jätma.

Tundub, et korraldajad on traditsioonilise riidekapi mõõtudega aftekabaari hüljanud ja peod toimuvad õhtuti miskis müstilises "Vana vaksali" nimelises kohas. Eks vaatame üle, kui tegemist ruumikama kohaga siis polegi seekord enam vaja mööda linna tormata ja normaalseid ja avatud baare otsida.

Pühapäeval kavatsen enne tagasisõitu kõik kolm filmi järjest ära kaeda (kui muidugi tervist ja elektrienergiat kinos jagub).

Kommentaare ei ole: