reede, 18. aprill 2008

Warlock (1989)

Kuri maag..Hea nõiakütt nööri soolamas. Häbiväärne tseen..mitmekesi maaslamaja kallal! Lastesõbralik kuri maag Nõiakompass loomulikult ka

Üks tore vana nostalgiahoos vaadatud film mille vist etv üsnagi varsti peale riigikorra vahetust enda programmis ära näitas nii ,et sai noorena suu ammuli vahitud. Oli sünge hämar ja hirmutav ja väga põnev toona. Ja polnud eriti palju kaotanud isegi oma väärtusest.

Kuri maag kelle hea nõiakütt on kinni püüdnud ja kõrgesse torni lukustanud põgeneb saatana abiga keskajast tänapäeva ning kogematta satub muidugi ka nõiakütt temaga ühes (tegemist on inkvisitsiooni üsnagi tugevalt heast küljast näitava filmiga pean siinkohal mainima) Kuri maag saab seepeale uues ajastus vanakurjalt ülesande otsida üles tema piibli tükid ja selleabil maailm katki teha mida siis usinalt täitma asutakse. Üllatavalt hästi uues keskkonnas kohastunud nõiakütt muidugi asub kurja peatama abiks noor neiu kellele maag kiusuks on peale pannud aga kiirelt vananemise loitsu. Uh ma tegelikult usun ,et pole objektiivne seda filmi hindama kuna mulle väiksena tõesti hirmsasti meeldis ja praegu ka.

Kuri maag meenutas muidu jubedalt mängu ja telesarja nimega Witcher peategelast millest kunagi ehk ka posti teen kui sarjaga kaugemale arenen.

Kommentaare ei ole: