reede, 3. aprill 2009

Duck, You Sucker kokkuvõte

Eileõhtu Sopranoga MSN vahendusel vesteldes tuli idee ,et võiks proovida ühisarvustustes süsteemi kus filmi väljapakkuja kirjutab ka ise sellest kokkuvõtva posti. Meenus aga liiga hilja ,et ma ise ta ju orkutis väljakäisingi. Oli ikkagi pea kuu tagune teema ning täiesti peast lennanud hehe. Ega väga midagi kirjutada polegi sest olukord on suht kesine, vaid kuus arvutust. Tea kas hakkavad blogijad väsima, on ilusad kevadilmad nad arvutite tagant kuivavale mättale õllet libistama meelitanud või on filmide valik eemalepeletanud ? Fletchul on vähemalt vabastus olemas aga teised saavad küll kirja põhjuseta puudumise :) Filmist kirjutasid:
Blondpoiss - 6/10
Metsavana - 9/10
Paawo - 9/10
Soprano - 8/10
LiveForThis - 8/10
- 9/10

Varem on kirjutanud:
13-street - 8/10
Nuxx - natuke jama

Kui nüüd õigesti arvutasin siis keskmine hinne tuli seekord 8 Toon meenutuseks ära ka kõik varasemad ühisvaatamised, kronoloogilises järjestuses ning koos osavõtnute arvu ja keskmise hindega
13-Tzameti, 9+1 osavõtjat, keskmine 5,6
Mask of Satan, 8+1 osavõtjat, keskmine 6,06
Hunger, 12+1, keskmine 7,3
Dellamore Dellamorte, 5+3 osavõtjat, keskmine 9,2

7 kommentaari:

Soprano ütles ...

Hea töö! :)
Aga ilma põhjuseta puudujatele küll häbi-häbi.

Jaanus (Xipe) ütles ...

Mul on koolis ikka lahkarvamusi olnud õpetajate standardseisukohaga, et mitte viitsimine ei ole põhjus. :)

Oleksin vaadanud ka, kuid mässamist oli üksjagu ja suure osa viimasest nädalast oli arvuti rivist väljas, mistõttu ei hakanud filmisoetamisele mõtlemagi. Jätsin vahele.

Filmivalik mind küll eemale ei peleta. Filmivalik on tasemel. See uudsusmoment, et kõik kirjutavad korraga, arvan, et hakkab üle minema. Enam ei viitsita igat filmi vaadata.

Spellbound ütles ...

Filmi sain vaadatud, aga arvustust kirjutada lihtsalt ei jõudnud. Kooliasjad hõivavad nüüd juba enamuse vabast ajast ning öösel peab magama ka, aga kuna film meeldis, siis kirjutan takkapihta ikkagi ära.

Trash ütles ...

Suva film, mis sest ikka üle vaatama hakata. Kui midagi mis ennastki huvitab, löön ikka kampa.

Cleitus van Damm aka MNC ütles ...

mätas ei ole veel kuiv raisk (katseliselt tõestatud)
kuda pioneeride skännamine edeneb?

metsavana ütles ...

Ah pagan, kiirustasin eile Werro Rock'ile ning panin jutu üles kuna arvasin ,et enam poste vast ei tule :) Sai nüüd Spellbound ka juurde lisatud. Kesmine hinne sellest ei muutunud, tõusis vaid 8.1 peale. Küll aga on lõpus olev hurjutamine nüüd ehk natuke liiga vali - 6+2 kirjutajat on juba päris normaalne saavutus.

Jaanus: ega ma ise ka kindel pole kas edaspidi igat kinupilti jaksan vaadata. Dellamorega juba jäi auk sisse, tõsi küll seda mitte ainult viitsimise tõttu.

Trash: Aga sa paku ise orkutis mõni hea film välja mis endal vaatamisplaanis nt, tooks ühtlasi ka filmiprogrammi vaheldust. Pane mõni hea vihane film nt mis suudaks blogijate erinevaid arvamusi paremini esile tuua :)

MNC: Pioneeripatakas on pea-aegu läbitöötatud ning järgmine nädal hakkan arvatavasti uut saadetist nõutama. Tekstitöötluse osas kannatust, hakkan neid netti riputama arvatavasti alles siis kui kõik käes.

paranoiadisco ütles ...

Ma tegin tööd ja hiljem jõin õlut. Vabandus olemas. (Pole muidugi eriline westerni sõber ka...)