esmaspäev, 9. juuni 2008

Zombie Strippers! (2008)


Bushi neljas võimuololek, sõjal ollakse enamuse riikidega kaasaarvatud Alaska. Sõjavägi keerab jälle käki kokku ning tulemuseks satub põrandaalusesse stripibaari mida peab Robert Englundi tegelaskuju zombisõdur kes ühte stripparit pisut maitseb. Selgub ,et kui mehed muutuvad zombie viiruse tõttu ajututeks ebasurnuteks siis naised hoopis kiiremateks, paindlikumateks ja ka targemateks. Näiteks üks neist luges suure huviga mingit Nietzsche teost (arvatavasti üliinimesest) ning väitis ,et saab palju paremini kõigest aru. Ka meestele meeldivad zombie-naised tunduvalt rohkem elusatest ja ka ei lase nad häirida end pisiasjadest - veri, augud-haavad kehas, sinakas koolnukarva jume jms. Kokkuvõtteks hakkavad teised stripparid zombide eest põgenemise asemel hoopis soovima ise selliseks saada ja rahul on ka Englund kes teenib uute aktiivsemate stripparitega tunduvalt rohkem. Kõi nii roosiline siiski pole sest zombid peavad ka sööma ning keldris kundedest tekkinud zombide kamp aina suureneb.
Filmi reklaamiti kahe vana oma ala veterani osalemisega: Jenna Jameson ja Robert Englund. Jameson üritavat selle filmiga end tasapisi tavafilmide tegemisse sisse süüa, no ma ei tea, enda osa ülemängiv Englund oli ikka kordi lahedam kui suhteliselt igav Jameson. Iga kingsepp jäägu parem oma liistude juurde. Muidu hea zombie meelelahutus. Minu filmidevaatamise sidekick Marty oli lausa vaimustuses. Tegemist pole tõsise (või kas zombide teemaga saab kasutada üldse sõna tõsine) survival teemaga vaid täieliku musta komöödiaga ja koonerdamata mäda ja vere lennutamisega. Titshot toimus ka vaatajate (Metsavana ja Marty) meeleheaks iga natukese aja tagant. Filmi võib usun nimetada järellooks Masters of Horror episoodile Dance of the Dead. Tegevus on seal samamoodi lähitulevikus Englundi juhitavas põrandaaluses stripibaaris kus vana kavalpea on taas leiutanud uue naiste ärakasutamisviisi.
Paranoiadiscolt veel zombi-stripparite juttu. Püüan pigem veriseid ja mitte väga paljastavaid pilte panna - äkki väikesed lapsed ka loevad. 6/10

Kommentaare ei ole: